Wygrywamy w EB Kreator 2018!

Agencja content marketingu FFW Communication otrzymała statuetkę i tytuł EB Kreator 2018 za najlepsze ogłoszenie rekrutacyjne. W ubiegłym roku FFW zostało uhonorowane wyróżnieniem w tej samej kategorii.

Celem konkursu organizowanego przez GoldenLine jest promowanie dobrych praktyk w dziedzinie employer brandingu oraz inspirowanie do podejmowania działań wizerunkowych dotyczących marki przez pracodawców.

 FOT. A.Wróblewska / EB Kreator

FFW Communication pokonało w finale firmy AmRest (Starbucks), Chroma, DHL Express (Poland) oraz mBank. Jury doceniło ogłoszenia agencji za doszlifowaną graficznie formę, nowoczesne środki przekazu, jasne komunikowanie oczekiwań względem kandydatów, wykorzystanie persony pozytywnej i negatywnej w treści ogłoszenia i za komunikację spójną z brandem. W uzasadnieniu werdyktu zwrócono także uwagę na kreatywne copy, nieszablonowe nazwy stanowisk, czy mikrotesty weryfikujące zdolności kandydatów.

W tegorocznej edycji wzięło udział 79 pracodawców, którzy przesłali łącznie 148 zgłoszeń.

W składzie jury, które oceniało projekty i wybrało zwycięzców, znaleźli się Adam Wąsik (Pracownia EB GoldenLine), Szymon Motławski (Pracownia EB GoldenLine), Zyta Machnicka (Lightness), Katarzyna Młynarczyk (Socjomania), Urszula Zając-Pałdyna (HR na obcasach), Marta Pawlak-Dobrzańska (Great Digital) oraz Iwona Grochowska (Nais).

Jak Ci się podobał nasz artykuł?

Przepraszamy,
ta funkcja jest obecnie niedostępna.